baba-candir-dizi-oyuncusu-haluk-uraz-kaygilaroglu

HALUK – Uraz Kaygılaroğlu

Haluk büyük bir inşaat holdingi sahibi olan Hasan’ın 32 yaşındaki oğludur. Yurt dışında okuduğu için babasından yıllarca uzak kalmıştır. Okulu bitince babası onu şirketin yönetim kurulu başkanı yapmış ama baba oğulun ilişkisi patron, çalışan ilişkisinden öteye gidememiştir. Haluk kendini kanıtlayabilmek için çok çalışıyor ama sert ve kontrolcü tavırlarıyla altında çalışanları hayatından bezdiriyordur. Haluk babasının asistanı Ece’ye sinir olmaktadır. Ece’nin babasına kendisinden yakın oluşu ve işinde hızla yükselmesi Haluk’a batıyordur.

Haluk Günel karakterini canlandıran kişi kimdir?

30 Haziran 1987 yılında İstanbul – Kadıköy’de doğdu. Aslen Balıkesirli’dir. İstanbul Bilgi ÜniversitesiReklamcılık bölümü mezunudur. Ailesine çok düşkün olan Uraz Kaygılaroğlu mizahtan çok hoşlanıyor. Çok fazla film izler, sıkılmadan ard arda 5-6 film izleyebilir. Yakışıklığıyladikkatleri çeken oyuncumuz ayrıca dizilerde gösterdiği performans ile dikkatlerin odak noktası olmayı başarmış ve bir çok dizi ve filmde oynamıştır. Ayrıca yarışma programları da sunmuştur. DiziOyunculari.Biz

Fiziksel özelliklerinden boyu 188 cm, 75 kilo, saç rengi kahverengi, göz rengi de kahverengidir. Melis İşten ile evlendi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here